GenelHABERLERRamTEKNOLOJİ

Gigabyte Yeni AORUS Serisi Rgb Ram Modellerini Tanıttı

Gigabyte AORUS Serisi RGB RAM Modellerini Duyurdu

Gigabyte sonunda kendi AORUS serisi RGB RAM modüllerini üretti. Geçtiğimiz hafta  SSD modellerini de duyurdukları gibi, giderek PC parçaları alanında her yere yayılmaya devam ediyorlar. Peki yeni RAM modelleri kullanıcılara neler sunuyor?

Gigabyte yeni RAM modüllerini çok yakında Tayvan’da düzenlenecek olan Computex 2018 fuarında gösterecek. Bu kitler şuanda 2 adet 8 GB 3200 MHz modüllerden oluşuyor ve RGB FUSION yazılımı ile kullanılabiliyor olması kullanıcıları hem basit hem de farklı ayarlar yapmasına olanak sağlıyor.

Yeni geliştirilen Gigabyte AORUS RGB Ram kitleri yine AORUS yazılımı ile birlikte çalışacağı gibi, diğer Gigabyte bileşenleriniz ile senkronize halde kullanabileceksiniz. Bazı üreticiler MSI, ASUS ve Gigabyte… RGB teknolojisi ile uyumlu olarak karşımıza çıkıyor ve tek platformda hepsini kullanabiliyorsunuz. Ancak Gigabyte burada tek başına yoluna devam ediyor.

Işıklandırma Kontrollerini Kendimiz   Ayarlasak Olmaz mı Artık?

Biz de üreticilere artık şu RGB yazılımları sınırlı değilde açık halde sunmaları gerektiğini düşünüyoruz. Zira üreticiler 4-5 farklı aydınlatma modülü ile sınırlandırabiliyorlar. Rgb ışıklandırma olayı herkesin hayal gücüne ve zevkine  göre şekil değiştirmelidir. Peki siz bu konuda  ne düşünüyorsunuz?

Gigabyte RGB Profile

RGB Fusion Nedir?

Geliştiricilerin yazılımlarından en gelişmiş anakart dijital aydınlatma sistemini kontrol etmelerini sağlayarak, üçüncü taraf ürünlerle uyumluluğu arttırarak entegrasyon için yeni bir olasılık alanı açar.

SDK tarafından sağlanan kolaylık ve kolaylık, kullanıcıların sürekli artan sayıda aydınlatma darbeleri şımartmak mümkün olmasını sağlamak, RGB fusion teknolojisi ile senkronize aydınlatılmış oyun eylemleri için çevre birimleri için  kolaylık sağlar.

Bu sayede kullanıcılar için hem kolaylık hem de  görünüme şıklık katıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu