GenelHABERLER

HepsiBurada’ da Büyük MSİ İndirimi

Hepsiburada belirli aralıklarla yaptığı büyük indirimler ile alışveriş severlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Rotasını Bilgisayar tutkunlarına çeviren Hepsiburada bu sefer MSİ markasının ürünlerine %25‘ lik bir indirim uyguladı. All in One‘dan monitörlere kadar çoğu üründe büyük indirim yapan Hepsiburada, yazın gelmesiyle beraber bilgisayar almak isteyenler için bu büyük kampanyayı başlattı.

Büyük indirimleriyle adından söz ettiren Hepsiburada , Msi indiriminden sonra büyük bir satış bekliyor. Msi’ın kaliteli modellerinde indirim uygulayan marka dikkat çekmişe benziyor. İndirim 6-8 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. İndirimde olan birkaç tane ürünü inceleyeceğiz.

İndirimde Hangi Ürünler Ön Planda ?

                                                                                                                                               MSİ Optix MAG24C

23.6 “ boyutuyla piyasaya yeni çıkmış olan bu model çıktığı günden beri rağbet görmekte. Ekran kartı ve Ejderha logosu ile tanıdığımız MSİ markası son aylarda monitör dünyasına da ayak bastı. 144hz ve 1ms özellikleriyle öne çıkıyor Optix modeli. Full HD (1080P) görüntü kalitesinde ve Amd destekli FreeSync teknolojisini içinde barındırıyor. Ek olarak monitörümüz Curved yani kavisli bir model. Monitörün görüntü giriş portları ise şu şekilde : HDMI+Display+DVI. Fiyatı ise 7 Haziran özel indiriminden dolayı  1588 TL.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu