Akıllı Telefon

120Hz ekranlı Realme X3 SuperZoom Onaylandı

Realme X3 SuperZoom, küresel olarak 26 Mayıs Salı günü Avrupa’da satışa sunulacak. Ve yakın bir süre içinde Hindistanda da satışa sunulacak. Realme, 64MP dört adet kamera kurulumu ve 60x yakınlaştırma özelliği ile gelecek. Lansmana kadar geçen sürede akıllı telefonla ilgili birkaç önemli özelliği test ediyor.

Realme daha önce Realme X3 SuperZoom  ile ilgili çıkan bazı bilgileri de onaylamış oldu. Ayrıca telefonun tasarımını önden ve arkadan gösteren yeni bir teaser videosu yayınladı. Yayınlanan video da Realme X3 SuperZoom arka tarafta dikey dörtlü kamera kurulumu, yana monte edilmiş parmak izi sensörü ve önde çift delikli bir kamera görüldü. Telefon 2 farklı seçeneği olan beyaz ve mavi renk seçenekleriyle gelecek.

Realme X3 SuperZoom’un daha önce söylendiği gibi Snapdragon 855+ işlemci ve 120Hz tazeleme hızına sahip bir ekranla geleceği onaylandı.

Realme X3 SuperZoom

Realme X3 SuperZoom Hangi Özelliklerle Gelecek!

Çıkan lansman posteri bize, Realme X3 SuperZoom’un 120Hz yüksek yenileme hızıyla geleceğini doğrulamış oldu. Parmak izi sensörünü ekrandan ziyade çerçevenin yanında gördüğümüz için bu muhtemelen bir LCD ekrana sahip olacağını tahmin ediyoruz. İkinci poster de ise Realme’nin geçen yılki amiral gemisi Snapdragon 855+ yonga setini kullanacağını gösteriyor.

Realme X3 SuperZoom’un Snapdragon 855+ için en yüksek AnTuTu puanını 517.743 puan aldığını da iddia ediyor. Daha önce akıllı telefonun 60x dijital zoom‘u destekleyen bir periskop mercek ile geleceğini doğrulamıştı.

Realme X3 SuperZoom

Realme X3 Neden Snapdragon 855+ İle Geliyor?

Realme’in Snapdragon 865 yerine 2019 amiral gemisi yonga seti olan Snapdragon 855+ ile geldiğini merak ediyoruz tabi. Cevap aslında çok açık 865 yonga seti kullanılınca daha yüksek bir fiyat etiketi ile geleceği apaçık ortada. Realme X3 SuperZoom’u uygun fiyatlı bir amiral gemisi olarak piyasaya sürmek istiyor. Snapdragon 855+ hala çok hızlı bir yonga seti ve Realme X3 SuperZoom’un Realme X2 Pro’ya benzer bir performans göstereceğini söyleyebiliriz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu